Kim jest Krystian Wieczorek?

Postawny, niebieskooki blondyn o niskim głosie i szerokich barach – to oczywiście nasz Komisarz Piotr Górski z lubianego serialu „Komisarz Aleks”. Co wiemy o tym charyzmatycznym aktorze?

Oprócz faktów jak data urodzin, która przypadła na 1975 rok oraz wykształcenie teatralne, które zdobył we Wrocławiu, w którym też się urodził. Wiemy, że to nie tylko uzdolniony, ale również nieziemsko przystojny artysta. Przyniosło mu nawet tytuł „Viva! Najpiękniejsi” w 2013 roku. Popularność systematycznie budował, występując przez lata w uwielbianych serialach jak „M jak miłość”, „Kryminalni”, „Czas honoru” oraz na deskach teatrów. 

Życie osobiste.

Krystian Wieczorek, choć od początku kariery lubił romansować, a jego nazwisko było łączone z wieloma znanymi gwiazdami, to obecnie jest związany z 17 lat młodszą aktorką Marią Szafiarską. Para postanowiła scementować swój związek na ślubnym kobiercu w 2016 roku. Wiosną 2018 roku powitali na świecie pierwszą pociechę – córeczkę Anielę. Ciąża mogła być zagrożona, ponieważ Szafiarska cierpi na boreliozę. Na szczęście rozwiązanie obyło się bez komplikacji, a dziecko cieszy się dobrym zdrowiem.