Kim jest Jacek Braciak?

Jacek Braciak to urodzony w 1968 roku polski artysta i osobowość medialna. Jest dyplomowanym aktorem, który zawód zdobył na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Mimo braku budowy typowego filmowego przystojniaka (ma 163 cm wzrostu) Braciak dzięki talentowi, wysokiej inteligencji i wrażliwości odniósł duży sukces w rodzimej filmografii.

Kariera

Aktor bardzo rozważnie wybiera projekty, w które się angażuje, co zdecydowanie przynosi efekty. W jego filmografii królują obrazy, obok których żaden prawdziwy kinoman nie przejdzie obojętnie. Filmy takie jak „Kler”, „Pod mocnym aniołem”, „Wołyń”, „Drogówka” czy niezapomniany „Edi” wywołują dreszcze już na brzmienie samych tytułów. W każdym z nich Braciak stworzył oryginalną, zapadającą w pamięć rolę, nie zawsze pozytywnych postaci jak np. w „Klerze”.

Rodzina

Artysta oprócz udanej kariery zawodowej prowadzi też szczęśliwe życie prywatne. Choć niewiele wiadomo o jego pierwszych związkach, to aktor lubi chwalić się swoimi pociechami. Ma dwie córki i transpłciowego syna Konrada. Jacek Braciak otworzył się na temat płciowości syna w wywiadzie udzielonym dla magazynu „Replika”. Aktor opowiedział w nim o wsparciu, którego udzielił i udziela każdej osobie transpłciowej. Jego ciepło i miłość do dziecka jest niezwykle pokrzepiająca.

Związki romantyczne.

Jacek Braciak był żonaty z Iloną Braciak. Choć związek ten się rozpadł, to aktor ma z tego związku dwie córki Zofię i Jadwigę – obecnie po wykonaniu długiej terapii i odkrywaniu siebie Jadwiga okazała się mężczyzną i Braciak jest ojcem szczęśliwego syna Konrada. Aktor następnie związał się Mają Hirsz, z którą ma córkę. Ostatnie wieści z życia Jacka donoszą, że jest on szalenie zakochany ze wzajemnością w Agacie Buzek. Choć tabloidy co jakiś czas się rozpisują o ich rozstaniu, para nic sobie nie robi z plotek i wiedzie wspólnie szczęśliwe życie.