Justyna Święs i jej kariera

Justyna Święs jest młodą piosenkarką. Pomimo swojego młodego wieku nie przestaje nas zaskakiwać. Dobrze się ją ogląda, jak i także słucha. Nie można się absolutnie do niczego przyczepić.

Spore doświadczenie sceniczne

Justyna Święs jest bardzo młoda. Jednak ma już spore doświadczenie sceniczne oraz także artystyczne. Tak naprawdę nie ukrywać, że swoje doświadczenie zawdzięcza wszelkim współpracom. Współpraca z każdym artystą jest inna. Od każdego można się czegoś innego nauczyć.

Jej najgłośniejszym oraz także najbardziej udanym projektem byłą współpraca z zespołem o nazwie Rysy. Przy okazji tej współpracy piosenkarka pokazała, że jak najbardziej potrafi się odnaleźć w jazzowych barwach. Gościnnie występowała w utworach takich artystów jak Wojtek Mazolewski, Emade, Fisz czy też Ten Typ Mes. W absolutnie każdej współpracy Justyna Święs pokazuje jak bardzo jest dojrzała artystycznie. Ma także talent niezmiernie rzadko spotykany. Artystka uważana jest za jedną z bardziej uzdolnionych oraz także wszechstronnych polskich wokalistek młodszego pokolenia.

Co wiemy o życiu prywatnym Justyny Święs?

Wiele młodych osób żyje z zamieszczania swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Jednak Justyna Święs taka nie jest. Niechętnie dzieli się swoim życiem osobistym. Wiemy, że aktualnie raczej nie jest związana z żadnym mężczyzną. Podkreśla wielokrotnie w wywiadach, że nie chce być odbierana jako gwiazda czy też celebrytka. Raczej chce się skupić stricte na twórczości oraz na swoim życiu zawodowym.

W mediach pojawiło się wiele spekulacji, że Justyna jest w związku ze swoim przyjacielem Kubą Karasiem. Jednak nikt z nich tego nie podkreślił. Co więcej dodają, że są tylko przyjaciółmi.