Kim jest Jan Królikowski?

To potomek jednego z najpopularniejszych aktorskich rodów w Polsce. Karierę rodziny zapoczątkował senior czyli Paweł Królikowski. Jan Królikowski nie poszedł w ślady sławnego ojca ale artystyczne geny uaktywniły się również u niego – został kompozytorem. 

Ślub

Królikowscy to rodzina z tradycjami. Rodzice Jana byli małżeństwem od 1998 roku czyli przez prawie 32 lata. Brat Jana – Antoni, ożenił się z Joanną Opozdą w 2022 roku. Być może te fakty zachęcą Jana do zawarcia związku małżeńskiego ze swoją wieloletnią partnerką Joanną Jarmołowicz. Para i tak jest już związana ze sobą na dobre i złe – mają razem syna Józefa. 

Wiek i rodzina 

Jan ma łącznie czwórkę rodzeństwa. Przyszedł na świat jako drugi syn, zaraz po Antonim. Dziś ma 30 lat, był urodzony w 1992 roku zatem należy do pokolenia tzw. Millenialsów. 

Instagram

Jak na millenialsa przystało Jan Królikowski  prowadzi aktywnie swoje media społecznościowe. Na instagramie zgromadził już ponad 11 tysięcy obserwujących, mimo że nie prowadzi medialnej kariery jak chociażby jego brat czy partnerka, która jest aktorką. Najwyraźniej magia nazwiska Królikowskich działa na ludzi jak magnez i pragną wiedzieć i obserwować wszystko co jest z nim nawet pośrednio związane.