Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z Big Brothera wzięli ślub

Ewa Kępys oraz Kamil Lemieszewski wzięli sekretny ślub w Pradze. Zwycięzca Big Brothera postanowił się pochwalić zdjęciami z uroczystości, a jego żona świeżo upieczona wrzuciła na Instagrama wideo, w którym para pokazuje nie ślubne obrączki, a wisiorki.

Big Brother

Ewa Kępys oraz Kamil Lemieszewki zawdzięczają swoją popularność programowi Big Brother. Para się poznała dokładnie w drugiej edycji show. Jednak pojawiały się poważne podejrzenia, że już wcześniej się znali. Żadna strona tego nie potwierdziła. Wybuchła pomiędzy nimi wielka miłość. Po wygraniu programu Kamil i Ewa kontynuowali swój związek i jak widzimy świetnie się im układa.

Już po ślubie

Lemieszewski na Instagramie pochwalił się zmianą stanu cywilnego. Aktor ożenił się z Ewą w Pradze czeskiej. Na Instagramie zamieścił ślubne zdjęcia, które zostały zrobione w Zamku na Hradczanach.

W jednym z romantycznych nagrań Kamil oraz Ewa pokazują prześliczne wisiorki. Co ciekawe to właśnie wisiorki zostały przez nich wybrane jako symbol swojego małżeństwa. Nie postawili w żadnym wypadku na obrączki. Jak przyznają zakochani nie chcieli, aby było nudno. Kamil Lemieszewski wyjaśnił, że biżuterię osobiście przywiózł prosto z Watykanu. Jak oceniacie taki niekonwencjonalny pomysł? Nam się podoba. Lubimy taką oryginalność. Warto się wyróżniać.

Na sam koniec zaznaczmy, że ich związek pomimo, że nie był taki oczywisty, to przetrwał i widzimy, że są sobie pisani. Wyglądają ze sobą prześlicznie i pasują do siebie wręcz idealnie. Chyba każdy się z tym zgodzi, prawda?