Kim jest Ewa Staniszewska?

Obecnie chyba nie potrafimy normalnie funkcjonować bez Instagrama. Z jednej strony może się to wydawać przerażające, ale z drugiej strony znajdziemy tutaj wiele świetnych postaci, które mają wiele do powiedzenia. Jedną z nich jest Ewa Staniszewska. Kto to taki?

Co musimy o niej wiedzieć?

Bez wątpienia gwiazd na Instagramie nie brakuje. Jedną z nich jest Ewa StaniszewskaJest to nasza polska gwiazda mediów społecznościowych. Oczywiście jest to influencerka, która posiada na Instagramie swoje aktywne konto. Obecnie Ewa Staniszewska może pochwalić się ponad tysiącem postów oraz sporą liczbą tak zwanych followersów na Instagramie. Jakby tego było mało jest na 138 pozycji w rankingu followersów na tym medium społecznościowym.

Czy wiesz, że jej jeden post dostaje mniej więcej 144 komentarzy i około dziesięciu tysięcy lajków? Robi to ogromne wrażenie na nas. Są to liczby, których nie osiąga się tak łatwo jakby mogło się nam wydawać.

Nie hejtuj – spróbuj

Wiele osób hejtuje osoby, które zarabiają za pośrednictwem Instagrama. Nie powinno się tego robić. Tak naprawdę swoich sił jako influencer może spróbować każdy z nas. Już po pierwszym dniu przekonamy się, że wcale nie jest to takie proste. Musimy mieć co powiedzieć. Co więcej należy się wyróżniać z tłumu i na pewno musimy zbudować rzeszę swoich fanów. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć niszę, która wydawać by się mogła jeszcze tematem nieopracowanym, na którym można zarobić. Jednak wciąż poznajemy nowe osoby, które wbijają się.