Priyanka Chopra – zdecydowała się szpiegować swojego męża

W wydanym pamiętniku, Priyanka Chopra opowiadała o zdobyciu w roku 2000 tytułu Miss World. Opowiedziała także o swojej karierze, jak i także swoim małżeństwie. Poznaliśmy dzięki temu pamiętnikowi bardzo zabawne anegdoty. Najbardziej zaciekawiło nas to, że Nick Jonas był przez swoją żonę szpiegowany. Kobieta zdecydowała się wysłać swojego ochroniarza za mężem.

Wspomnienia przelane na papier

Priyanka Chopra cieszy się nieustanną popularnością. Bardzo ciekawią nas jej początki kariery zarówno w Bollywood, jak i także w Hollywood. Obecnie podgrzała zainteresowanie swoją osobą zdradzając w pamiętniku liczne sekrety. Szczególnie przypadły nam do gustu anegdoty z jej prywatnego życia. Na przykład dowiadujemy się, że Nick Jonas był szpiegowany. Jego wścibska żonka wysłała za nim ochroniarza.

Dlaczego to zrobiła?

W swoim pamiętniku gwiazda powróciła do wspomnień z 2018 roku. Wówczas Nick Jonas odwiedził jej rodzinę w Indiach po raz pierwszy. Było to tak naprawdę niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać. Wówczas Nick Jonas na obiad zaprosił matkę aktorki. W związku z tym, że Priyanka Chopra nie otrzymała zaproszenia, to zachodziła w głowę, jak te dwie osoby mogą spędzać bez niej czas.

Kobieta wyjaśniła swoim fanom, że był to wielki krok w ich związku i nie miała pewności, o czym Nick Jonas oraz Madhu Chopra mieliby by rozmawiać, ani też czy spotkanie to nie okaże się zbyt niezręczne. Dlatego też kobieta wysłała ochroniarza, aby szpiegował jej mamę oraz Nicka Jonasa w restauracji. Musimy przyznać, że jest to ciekawa historyjka.