Kim jest Jeremi Sikorski?

Jeremi Sikorski to zdecydowanie wielka gwiazda młodego pokolenia. W 2018 roku artysta zaprezentował swój już trzeci album studyjny. Nosił on nazwę „Soon”. Z kolei jesienią 2019 roku mogliśmy podziwiać tego genialnego piosenkarza w programie nadawanym na Polsacie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Później przyszła pora na przestawienie światu swojej marki odzieżowej. Poświęcił temu naprawdę sporo czasu.

Najważniejsze informacje

Jeremi Sikorski jest osobą, która bardzo często jest wyszukiwana w Google. Wcale się nie dziwimy. Czego się nie dotknie, to odnosi olbrzymi sukces. Piosenkach urodził się 20 kwietnia 1999 roku. Zatem za chwilkę skończy dwadzieścia dwa lata. Musimy przyznać, że artysta jest bardzo wysokim mężczyzną. Dokładnie ma on 192 centymetry wzrostu. Śmiało mógłby zostać koszykarzem.

Genialne kolekcje

Wielu fanów tego artysty było zaskoczonych jego nowym projektem jakim stały się ubrania. Jeremi tworzy swoje własnej kolekcje. Opiera się w nich o swój własny gust i sprzedaje je przy pośrednictwie platformy, którą znajdziemy pod adresem mymusicshop.pl Ubrania można także zamówić na stronie sklepu o nazwie Wolf House.

Oczywiście Jeremiego możemy również podglądać na Instagramie. Na swoim profilu bardzo często udostępnia nowe filmiki oraz nowe zdjęcia. Wokalistę na Instagramie znajdziemy pod nazwą jeremisikorski. Jeśli liczymy na to, że z jego Instagrama dowiemy się co nieco na temat jego życia prywatnego, to możemy się rozczarować. Bowiem o swoim życiu mówi niezbyt dużo. Nie wiemy nawet czy ma już swoją drugą połówkę.