Kim jest Agnieszka Mrozińska?

Agnieszka Mrozińska należy do mocnej grupy młodych aktorek. Cieszą się one sporą sympatią ze strony widzów. W związku z tym, wiele osób interesuje się karierą Agnieszki Mrozińskiej oraz jej życiem prywatnym. Poniżej znajdziemy kilka cennych informacji na jej temat.

Najważniejsze informacje

Agnieszka Mrozińska pochodzi z Zawiercia. Urodziła się 10 kwietnia 1989 roku. Po ukończeniu liceum w Warszawie dostała się bez żadnego problemu do Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznościowych. Później ukończyła na studiach podyplomowych produkcję filmową oraz telewizyjną na Uczelni Łazarskiego.

Przez jedenaście lat była związana z Teatrem Muzycznym „Roma”. W spektaklach występowała regularnie. Na swoim koncie ma wiele ról dubbingowych, szczególnie w produkcjach dla młodzieży oraz dzieci. Jej głos mogliśmy między innymi usłyszeć w wielu produkcjach Disney Channel. Zagrała także w kilku spektaklach teatralnych. Na pewno kojarzymy ją z takich produkcji jak „Belfer”, „Archiwista” czy też „Na dobre i na złe”.

Życie prywatne

Agnieszka Mrozińska ma niestety za sobą nieudane małżeństwo. Przez pewien czas była związana z niejakim Piotrem Jaszczukiem. Owocem ich małżeństwa oraz wspólnego życia jest czarująca córka Nadia. Dziewczynka na świat przyszła w roku 2012. Ma już dziesięć lat. Aktualnie partnerem Agnieszki Mrozińskiej jest znany projektant mody Alex Caprice. Na pewno tę aktorkę jeszcze niejednokrotnie zobaczymy w wielu ciekawych produkcjach. Ma w zasadzie całą karierę jeszcze przed sobą.