Pola Gonciarz – kto to?

Pola Gonciarz to osoba, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób w sieci wyszukuje informacji na jej temat. Musimy przyznać, że ta młoda gwiazda z serialu „Na dobre i na złe” ma spore szanse zrobić karierę w naszym kraju. Pola jest bardzo utalentowana. Nie tylko sprawdza się aktorsko, ale także śpiewa oraz tańczy.

Najważniejsze informacje

Pola Gonciarz wciela się od dobrych kilka lat w postać Blanki, która w serialu pod tytułem „Na dobre i na złe” gra córkę Wiktorii. Jednak niewykluczone, że niebawem zrobi się jeszcze głośniej o niej. Pola ma bowiem swój kanał na YouTubie. Przyniósł jej naprawdę sporą popularność w sieci.

W sieci niestety nigdzie nie jest podana dokładna data urodzenia tej młodej aktorki. Wiemy jedynie, że jest po dwudziestce. Jest to dziewczyna w średnim wzroście. Mierzy bowiem sto sześćdziesiąt osiem centymetrów.

Aktywna w mediach społecznościowych

Jak każda młoda osoba, Pola Gonciarz jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie warto zerknąć na jej Instagram. Jak znaleźć jej profil? Znajdziemy go po nicku miczag. Co ciekawego na tym profilu znajdziemy? Młoda aktorka dzieli się na nim zarówno swoimi zdjęciami bezpośrednio związanymi z życiem codziennym, a więc swoimi pasjami oraz także studiami.

Wrzuca także czasami na swój profil fotki z serialu „Na dobre i na złe”. Widać, że jest to kobieta zadowolona z tego co robi i jest spełniona. Jesteśmy przekonani, że usłyszymy o tej aktorce jeszcze nie raz. Liczymy na bardziej spektakularne role w filmach.