Młoda szachistka Klaudia Wiśniowska

Ambitna, młoda, rozważna, a przy tym naturalnie piękna. Oto cała Klaudia Wiśniowska. Ta młoda szachistka ma na swoim koncie ogromne sukcesy, które już teraz kreują jej przyszłość pełną sukcesów i radości. Umiejętność przewidzenia ruchu swojego przeciwnika jest niezwykle przydatna nie tylko na płaszczyźnie szachowej. Każdy z nas powinien dobrze zapoznać się z biografią tej młodej dziewczyny pochodzącej z Gorzowa Wielkopolskiego, bowiem to właśnie w niej tkwi największy przepis na sukces. 

Klaudia Wiśniowska urodziła się w 1995 roku i już od pierwszych dni zarażała optymizmem, przy jednoczesnym zachowaniu środków ostrożności. Swoim zapałem do szachów zaraża niemalże każdego, kogo spotka na swojej drodze. Ta gra, znana od dawien dawna z całą pewnością odmieniła jej życie na dobre. Doskonała taktyka pozwoliła Klaudii wziąć liczny udział w Finałach Mistrzostw Polskich Juniorek (czyli w kategorii do lat 18) i zdobyć sukcesy, o jakich marzą nawet mistrzowie w swoim fachu. Klaudia w swojej krótkiej karierze zdobyła cztery medale: jeden srebrny w 2012 roku, oraz trzy brązowe. 

Szachowa reprezentantka Polski, Klaudia Wiśniowska zdobyła także 21 miejsce w rankingu szachowym z niebotyczną ilością punktów, wynoszącą 2198. W 2011 roku wzięła udział w drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorek, w których zdobyła srebrny medal wraz ze swoją grupą przyjaciół. Ta dziewczyna to prawdziwy klucz do sukcesu, który motywuje wszystkich wokół do działania i przełamywania swoich barier. Klaudia zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń w dążeniu do sukcesu.