Aktywnie angażująca się w sportowe życie Jolanta Zasępa jest wzorem do naśladowania dla wielu komentatorów sportowych. Znana także pod pseudonimem Poli Zas, ta 33 letnia mieszkanka Bełchatowa zdobywa serca każdego swojego współpracownika. Uwielbia sporty drużynowe i stale poszerza swoje kompetencje. Ukończyła politologię, a obecnie pracuje jako dziennikarka sportowa, która swoją karierę zawodową wiąże z ETOTO TV. 

Na wielkim ekranie możemy zobaczyć ją w „Piłkarskim Quizie Piłki Nożnej”, „Futbolowym Head to Head”, czy „W Ringu”. Jolanta Zasępa w swojej przeszłości była silnie związana z kanałami telewizyjnymi- Polsat Sport, Sport.pl, Eleven Sports, a także magazynem Ole Magazyn, którego była współzałożycielką. 

W życiu prywatnym Jolanta Zasępa jest wielką fanką hiszpańskiej piłki nożnej. W swoim krótkim życiu zamieszkiwała takie kraje, jak Amsterdam, Wenecja, Bukareszt i Madryt. Ta niezwykła podróżniczka może już teraz pochwalić się ogromnym doświadczeniem zawodowym, które przeradza się na same największe sukcesy i otwiera jej drogę do świetlanej przyszłości. 

Dzięki otwartości swojego umysłu Jolanta Zasępa, czyli Pola Zas stale zdobywa nowe sportowe lądy i rozwija się na wielu płaszczyznach. Doskonalenie się w każdej dyscyplinie życia gwarantuje jej wielopłaszczyznowy samorozwój i dbałość o każdy detal. Zawzięta i uparta, a przy tym wyrozumiała i ciepła stanowi idealną kompozycję wymarzonego komentatora sportowego. Jej obiektywność i szczerość pozwalają na rozwinięcie skrzydeł i zdobycie wymarzonego gola.