Daniel Duniak w obiektywie

Idealny partner, nieocenione wsparcie i świetny fotograf. Daniel Duniak to osoba, która z całą pewnością podbije niejedno serce. Jego praca i sposób na życie stanowczo wyróżniają się z szarego tłumu. Choć jest nieco młodszy od swojej partnerki, to jednak doskonale rozumie jej potrzeby i stawia czoła nawet największym wyzwaniom. Nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu, który sobie wyznaczy. Spełnia się na każdym możliwym gruncie i stanowi jasny i niepodważalny dowód słów „Chcieć to móc”. Bez ogródek mówi, co jest dla niego uciążliwie i jasno pochwala wszystkie ważne dla niego zalety. Czy można wymarzyć sobie lepszego współpracownika, mężczyznę, przyjaciela? 

Anna Dereszowska jest w nim szczerze zakochana, a Daniel Duniak zdaje się dbać o każdy, nawet najmniejszy detal aktorki. Przyjaciele wyrażają się o nim ciepło, a osoby, które miały przyjemność z nim współpracować mówią o tym, jak ten niepozorny fotograf potrafi z każdego wydobyć niekwestionowane piękno, podkreślić atuty i zamaskować drobne wady. Daniel to prawdziwa ostoja bezpieczeństwa i stabilnego życia. Na gruncie prywatnym sprawdza się jako rewelacyjny ojciec, którego nic nie jest w stanie zaskoczyć. Całe swoje serce dzieli na wiele kawałków, które tylko dzięki wspólnej harmonii tworzą najznakomitszą jedną całość.

Choć Daniel ma dopiero 30 lat, to jednak odniósł w swoim życiu niesamowite sukcesy. To prawdziwa kwintesencja wszystkich pożądanych cech, połączona jednym, nienagannym ciałem. Zawsze chętnie pomaga i dba o to, aby każdy w jego towarzystwie czuł bijące od niego ciepło.