Musimy przyznać, że Oliwia Bosowska na ekranie wygląda naprawdę przepięknie. Ma talent i widać, że robi to co lubi. Aktorkę mogliśmy poznać nieco bliżej w serialu o tytule „Pułapka”. Zapadła nam w pamięć.

Kariera aktorki

Oliwia Bosowska próbuje swoich sił w aktorstwie już od najmłodszych lat. Po raz pierwszy pojawiła się w serialu pod tytułem „Dzieciaki” w roku 2013. Jednak doświadczeniem znacznie ciekawszym był jej udział w filmie krótkometrażowym pod tytułem „Hycel”, gdzie spotkała na planie takie gwiazdy jak chociażby Agnieszka Wosińska czy też Janusza Chabior. Rok 2015 przyniósł młodej aktorce epizod w popularnym serialu „Ojciec Mateusz” czy też „Wyłączamy telefony”.

Rozwój kariery

Na pewno największą popularność Oliwii Bosowskiej przyniósł serial pod tytułem „Szkoła”. W serialu tym wcielała się w Darię Lewicką. Po tym serialu jej kariera rozwinęła się jeszcze bardziej. W roku 2017 zagrała rolę tytułową w etiudzie „Rita”, z kolei w roku 2018 zagościła w popularnym serialu „W rytmie serca”. Dołączyła także do dwóch innych jakże popularnych seriali w naszym kraju. Mowa tutaj o „Pierwszej Miłości” oraz „Na Wspólnej”. Obecnie Oliwię mamy także przyjemność oglądać w produkcji TVP o nazwie „Korona królów”.Musimy jednak przyznać, że tych ról cały czas dochodzi. Chyba nigdy nie zapomnimy jej roli w popularnym serialu „Pułapka”. Aktorka zawsze jest perfekcyjna i daje z siebie wszystko. To procentuje. Widać ciężką pracę w każdej scenie. Będziemy z przyjemnością obserwować jej dalszą karierę.